BAŞKANIN MESAJI

İşbir Holding’i ilk kurduğumuz günlerdeki düşüncelerimizi, umutlarımızı ve heyecanlarımızı, daha sonra akıp geçen yıllar boyunca geceli gündüzlü yoğun çalışmalarımızı, işlerimizin aksamadan yürütülmesi ve geliştirilmesi için gösterdiğimiz titizlik ve duyarlılığı , zaman zaman karşılaştığımız zorlukları ve onları aşmak için gerçekleştirdiğimiz dayanışma ve azmi anımsadıkça, bugün ulaştığımız konumdan kıvanç duyuyor, bizden öncekilerin olduğu gibi bizden sonraki yönetici, çalışan ve ortaklarımızın da aynı heyecan azim ve kararlılıkla yola devam edeceklerine inanıyorum.

İşbir Holding’i yalnızca bir şirket gibi düşünmeyiniz. İşbir Holding, büyük bir birlikteliğin adıdır. Personelimiz, sadece kendisinin değil eş ve çocuklarının da sevinçlerini, sorun ve heyecanlarını diğer çalışanlarla paylaşma konusunda güvence verdiği sanal bir sözleşme imzalamıştır.

Kendine özgü çok ortaklı yapısıyla, Türkiye’de fazla örneği olmayan İşbir holding, kararlarını uzlaşmayla hızlı ve dikkatli bir biçimde sonuca bağlayabilme yeteneği sayesinde uzun yıllar gelişimini devam ettirmeyi başarmış bir kuruluştur.

Bugüne kadar kurumsallaşma adına birçok başarıyı geride bırakan İşbir Holding, bu yolculuğuna bizlerden sonra da çok uzun yıllar devam edecek; hem ülkemize hem de ortaklarına faydalı olmayı daha başarılı bir şekilde sürdürecektir. Çünkü İşbir Holding en iyi günlerini geride bırakmadı.

Yönetim Kurulu Başkanı
Osman Atay KUZUCUOĞLU